Srpen 2007

Je po prázdninách, je po všem + NOVÉ INFO O HŘE

31. srpna 2007 v 19:04 | Jordan
Zdravím všechny fandy Obanu,
Ať už si to chceme, či nechceme přiznat, prázdniny končí a většina z nás opět usedne do těch nechutných školních lavic. Zbytek jde zase do práce, nebo bude své ratolesti do školy vypravovat.
I mě to čeká, všechno. Zatím je to tak, že jdu na střední školu, bude to můj první rok a nevím, jak to budu zvládat. Proto nezaručuji, že tu budu zrovna často, psaní epizod zatím pozastavuji úplně, stejně neměly příliš valný úspěch...
Kdo jste fandové Obanu, určitě uvítáte, že tento web bude STÁLE OTEVŘEN a pokud se najde někdo ochotný, určitě se sem vrátí a dá sem nějaké novinky, já tomu věřím, zatím se tu všichni mějte a přeji vám všem úspěch v cestě životem a ať se vám splní všechna krásná přání ;)
Byl jsem s vámi rád a třeba se také jednou vrátím, prozatím
nashledanou...
Uvidíme se po cestě...
_________________________________
Jordan C. Wilde - Jakub Urbánek (Admin)

Síně Hanby - Rozšířena

25. srpna 2007 v 15:27 | Jordan
Bohužel jsem byl nucen aktualizovat tu nejsmutnější rubriku zde, konkrétně článek Seznam HŘÍŠNÍKŮ
Přibylo tam pár nových "členů" a nová odůvodnění pro "staré známé"...
Také jsem trochu vylepšil systém, aby byla tabulka přehlednější, každého druhého zločince jsem zdůraznil...
A aby nebylo vše ve špatném duchu, je tu také pár nových věcí o hře
To je vše
Ahoj
Jordan

A zase tu máme něco nového o hře

25. srpna 2007 v 15:26 | Jordan |  Hra OBAN - STAR RACERS
Zjistil jsem opět pár nových věcí o hře.
Vše se daří čím dál lépe, jediné, v čem je problém je, že se nedaří zařadit do hry Arrow3 - takže se zase musí přepisovat, pokud se brzy zadaří, jistě budou obrázky ;)
Vývojáři už nepracují ve WINDOWS ale v BIOSu, díky nové technologii, kterou zakoupili ;)
To umožní zřejmě nejen rychlejší vývoj, ale i lepší grafiku a engine.
Chybí už jen poslední textury do dokončení ARROW 3!!! Jakmiile bude hotova, hodím sem pár obrázků a věřte, že i já se těším.
Je zkrátka na co se těšit, je toho víc, ale to zase jindy ;)

Rozšířena Síně Hanby

25. srpna 2007 v 14:45 | Jordan
Bohužel jsem byl nucen aktualizovat tu nejsmutnější rubriku zde, konkrétně článek Seznam HŘÍŠNÍKŮ
Přibylo tam pár nových "členů" a nová odůvodnění pro "staré známé"...
Také jsem trochu vylepšil systém, aby byla tabulka přehlednější, každého druhého zločince jsem zdůraznil...
To je vše
Ahoj
Jordan

PROSÍM Pozor, POZOR!!!!

20. srpna 2007 v 20:25 | Jordan
WEB SE OPĚT SNAŽÍ OVLÁDNOUT PARTIČKA GRÁZLŮ!!!
TO JIM ALE NESMÍM DOVOLIT A ANI NEDOVOLÍM, TENTOKRÁT JDE O ADRIANA A EWA-MOLLY!!!
DALŠÍ Z ŘAD ADMINŮ HLEDAJÍ POMSTU TÍMTO HLOUPÝM ZPŮSOBEM. KDYBY NEBYLI TAK HLOUPÍ, UVĚDOMILI SI, ŽE TENTO WEB BYL JIŽ TOLIKRÁT NAPADEN, ŽE JSEM ZAVEDL URČITÁ PROTIOPATŘENÍ. MYSLÍM, ŽE BY MĚLO BÝT VŠE V POŘÁDKU, PRO VŠECHNY PŘÍPADY: KDYBY NE, NAPÍŠU TO DO KOMENTÁŘŮ, TAK SE PODÍVEJTE NA www.ujdj.blog.cz A BUDU SE SNAŽIT TO PSÁT DO VŠECH KOMENTÁŘŮ A NEBO MI NAPIŠTE NA MAIL djuj@seznam.cz nebo wildejordan@seznam.cz
To je vše!!!
PROSÍM, NENECHTE SE NAVÉST ŠPATNĚ... DĚKUJI
ZKUSTE VŽDY POZNAT, JESTLI JSEM TO JÁ PODLE TOHO, JAK PÍŠU...

POZOR

20. srpna 2007 v 20:01 | Jordan
PROSÍM POZOR, WEB SE OPĚT POKOUŠÍ UKRÁST LUMPOVÉ, TENTOKRÁT TO VYPADÁ NA MEGAVZPOURU! TI UBOŽÁČCI SI DOMYSLELI, ŽE JSEM NA DOVOLENÉ, I KDYŽ NEVÍM, JAK JE TO NAPADLO, JÁ TENTO BLOG NIKDY NA DOBRO NEOPUSTÍM, POKUD SE NĚCO STANE, JDĚTE NA BLOG www.ujdj.blog.cz A TAM SE DOZVÍTE, KDE BUDE NOVÝ BLOG UMÍSTĚN, ZŘEJMĚALE BUDE POUŽIT NÁHRADNÍ BLOG www.o-sr.blog.cz KDE JE NA DOBRO CHRÁNĚN ;)

New Skate-I.časť

20. srpna 2007 v 16:01 | Jordan |  - Prostor pro nás -
New skate:

,,Bolo to dávno čo moja matka korčuľovala a chystala sa na olympiádu. Ale stalo sa jej to osudným. Spadla. Hovorila že to nič nebolo ale nemala pravdu.
Chcela ísť ďalej ale raz už proste nemohla. Bola v nemocnici a ráno mi otecko povedal, že odišla a , že sa už nikdy nevráti. Vtedy som tomu nechcela uveriť a každý deň som čakala pri dverách či sa náhodov nevráti. Ale nič sa nedialo. Po dvoch mesiacoch som to vzdala. Bola som ešte malá. Ale keď som vyrástla vedela som čo sa stalo. Aj keď otec nechcela aby som korčulovala ja somsa toho vzdať nechcela ako aj moja mama. Asi sa bál, že sa mi stane to čo mame. Na lade som nebola iba na kolieskových ale už vtedy otec vo mne videl mamu."
Dopovedala svoj príbeh May zo slzami v očiach. ,, Smutné " prikývla jej na to Sophia. " Otec stále nechce aby som sa chodila korčuľovať ale nič proti mne nezmôže, no a tak som sa dostala do tohto cirkusu. Viem, že by mi otec nedovolil korčuľovať na olympiáde tak som si vybrala toto. A mám to skoro to isté. Vlastne tu môžem ostať. A ešte jedna otázka bola si už na lade?" spýtala sa Sophie. " No jasné už asi tisíc krát ". M. Tak to poďme skúsiť teda ja. S. Dobre tak poď somnou nech sa na tom hneď nezabiješ.

M. Dobre. Ideme na to.
Na ľade: S. Ide ti to dobre veľmi dobre. A teraz skoč na hrazdu. M. Áno. Rozprávač: A teraz som na rade ja. Budem situácie približovať. A aby som nemusela stále vypisovať rozprávač som R. R. May začala dobre. Keď skočila urobila salto a chcela sa chytiť hrazdy ale... začala padať. S. May! R. May nevedela čo má robiť iba sa pozerala. Ale niekto ju stihol chytiť kým spadla. Keď otvorila oči zistila, že ju v rukách drží najväčší akrobat cirkusu na lade Yukito. May celá sčervenela. Y. Nabudúce si daj väčší pozor. Je to nebezpečné. M. Prepáčte ja...ja som nechcela. Y. To je v poriadku, si tu nová. Ale aj tak na to, že si nová ide ti to celkom dobre. R. Yukito je zakýval spoza chrbta a odišiel. S. To bol, to bol...Yukito! Teraz by som chcela aj ja tak padať. M. Musím to urobiť znova ale tento krát sa uistíme . S. May ty s sa úplne zbláznila najprv musíš cvičiť preskakovanie na hrazde a tato výuka sa má začať až za dobrý mesiac. M. Ja nemôžem. Musím predviesť to najlepšia čo viem. Mama by to tiež urobila. S. May... R. Sophii zosmutnela tvár ale hned ju osvietilo. S. May mám nápad. Zdá sa, že tréner dovolil samostatný tréning ľudom ktorý sa mu zaručia, že svoje vystúpenie predvedú pri najbližšom predstavení. M. Dobre tak to musí ísť takto. S. Tréner sa volá Alan. Nezabudni sa mu sama predstaviť a uviesť dôvod svojej návštevy. Potom sa sním dohodneš. Keď si nová mal by ti to dovoliť nepozná ťa a ani nieje o tebe žiadny záznam. M. Dobre. R. May bola taká rozhodnutá, že to dokáže. Vošla do trénerovej kancelárie.
V kancelárií:
M. Dobrý deň, pán tréner. Som May Sogo. Prišla som za vami preto...
R. Tréner May prerušil. T. Dobre chápem, že si ma prišla o niečo požiadať a čo to bude?
M. Prišla som za vami pretože by som chcela od vás získať povolenie na osobný tréning. T. Dobre, ale potom svoje číslo musíš predviesť dobre? M. Áno, a koľko mám na to času? T. Dva týždne do vtedy ti dávam čas potom si už rob čo chceš. M. Ďakujem vám veľmi pekne. R. May vyšla z trenérovej kancelárie a bežala rovno do Sophiinej izby. M. Sophi , Sophi! Dovolil mi to. S. To je super. A koľko ti dal času? M. Dva týždne to by malo stačiť. S. May ty si sa zbláznila do dvoch týždňov to nestihneš. M. Ale stihnem.

Info pro piloty

17. srpna 2007 v 12:19 | Jordan |  Hra OBAN - STAR RACERS
Ahoj, konečně novinky!
Vývojáři konečně udělali pokrok.
Vytvořili radar, který vám prozradí stav vašeho vozidla/vznášedla a poví vám, jestli ještě můžete dojet celý závod, nebo se budete muset nějak opravit
Také je tam stav paliva a info, jestli dojedete závod na Boosterdrive, nebo dokonce HyperDrive, taky je tam, jak dlouho vám vydrží
Jakmile budete mít méně paliva, sníží se rychlost vozidla, abyste dojeli závod ;)
To je zatím všechno, ale byste nezůstali na ocet, tak vám sem hodím ještě obrázek ;)
Zde vidíte, jak to přibližně bude vypadat, zatím asi beta, nebo možná komplet, to ještě nevím, sami vidíte, že je to jako v seriálu (viz. ep. 17)

Harry Potter - SEDM DÍLŮ - HODNOCENÍ

15. srpna 2007 v 11:16 | Jordan |  - DOPORUČUJEME -
Opět něco, co nepatří k Obanu...
Nedávno jsem dočetl sedmého Harryho Pottera, a tak si troufám hodnotit.
Maximální počet bodů je deset:
Harry Potter a Kámen Mudrců (1): 6 bodů
Harry Potter a Tajemná Komntata (2): 4 body
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu (3): 7 bodů
Harry Potter a Ohnivý Pohár (4): 9 bodů
Harry Potter a Fenixův Řád (5): 8 bodů
Harry Potter a Princ Dvojí Krve (6): Zde je těžké to hodnotit, ten konec je skvělej ale zbytek knihy nuda: 8 bodů
Harry Potter a Relikvie Smrti (7): 10 bodů - ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ KNIHA, CO JSEM KDY ČETL!!!
Toto hodnocení nesouvisí s filmy, ty bych hodnotil naprosto jinak...taky v těch filmech není ani osmimiliontina z knížky...
Pokud máte zájem o zaslání zvukových knih Harry Potter 1-6 CZ, popřípadě 7 CZ/EN, pošlu

Prozatímní Rezignace

10. srpna 2007 v 2:26 | Jordan
Ahoj, dlouho jsem tu nebyl a asi tu ani dlouho nebudu...
Upřímně na tento blog již vůbec nemám čas a zkrátka nejsem schopen si udělat mnoho času, přemýšlel jsem a nemyslím si, že budu moci, až začne škola, spíš hůř...
Proto nyní pověřuji vedení blogu všem ostatním administrátorům, jen neměnte heslo, prosím a nekopírujte sem články z jiných blogů, kontrolujte a mažte nevhodné komentáře a zkuste se tu o to postarat, já tu zatím adminovat nebudu, uvidíme, jak to bude za půl roku, jednou za měsíc bych se tu měl objevovat ;)
zatím se s váma loučím,
ahoj
a zase někdy :-)
Uvidíme se na cestě...

Obrázky

8. srpna 2007 v 15:54 | Molly |  Obrázky
Tak to je fakt dost hustý xD
Tady je pár obrázků na rozloučenou.Jedu totiž do Chorvatska tak se mějte pěkně a už se těším až zase přijedu!!PA
Molly

Další obrázky

4. srpna 2007 v 18:20 | Ondai |  Obrázky

New Skate-moje vlastné anime

2. srpna 2007 v 20:58 | Sisawinx |  - Prostor pro nás -
Meno: May Togo
Vek: 16
Váha:39kg
Charakteristyka: Usilovná, tvrdohlavá a hlavne nikdy sa nevzdáva.
_______________________________________
O čom vlastne toto anime je. Len tak stručne vám o tom poviem a viacej sa dozviete už s príbehu. May prichádza do cirkusu na lade a ak neviete čo to znamená tak to znamená že skáču napr. z ľadu na hrazdu a naspäť. Je to kôli jej matke ktorá tiež zomrela na ľade. Ale dosť už opisu ostatok si môžete prečítať v príbehu.
P.s. Príbeh je v slovenčine tak ak niečomu nebudete rozumieť takpíšte do komentárov.
Legenda príbehu neni celá preto sa bude dopĺňaťzatiaľ je tu len predbežná legenda: M.- May, S.- Sophie (Sofi) ,Y.- Yukito (jukito), K.- Kira ,A.- Alan
______________________________________________________________________________
MENO: Yukito Dan
Vek: 18
Váha: 70 kg
Charakteristyka: Je to vlastne hviezda celého cirkusu na ľade. Vystupuje zo svojou partnrkou Princeznou neskôr s May.
_____________________________________________________________________________
MENO: Princezná (Asaka Loqewo)
Vek:16
Váha:41 kg
Charakterystika: Veľmi namyslené dievča. Aj takto sa dá charakterizvať Asaka. Objaví sa v 4-tej časti keď chce May prekaziť je skúšky. Vystupuje s Jukitom ale neskôr ju nahradí May ktorá si to tvrdo vybojuje.
_______________________________________________________________________________
Meno: Sophie Eipe
Vek: 15
Váha: 39kg
Charakteristyka: Veľmi dobromyselná a vždy pomáha May.
_____________________________________________________________________________
Meno: Kira
Charakteristyka: Kira je vlastne Mayin duch strážny a pomáha jej vo všetkom. Ešte ktomu má zázračnu moc. Vie podľa hviezd veštiť budúcnosť.

Gralutuju

2. srpna 2007 v 19:57 | Molly |  Síň Slávy
GRATULUJU!!!(tlesk tlesk ):oD

Otázky za diplom

2. srpna 2007 v 18:41 | Molly |  ! Soutěže o diplom pro návštěvníky !
1) Ve kterém roce Crogové poprvé zaútočili na Zem??
2) Datum kdy se Molly rozhodla hledat svého tátu??
3) Kdy se začali jezdit Velké závody Oban??
4) Jaká je rychost za hodinu Svištícího šípu??
5) Jaká je rychlost nejrychlejšího stroje na Obanu??

Prosím Pozor!!!

2. srpna 2007 v 4:49 | Jordan
Dnes se tu objevil někdo, kdo si hrál na Molly, samozřejmě jsem mu na to neskočil, narozdíl od Molly, která na mě začala nadávat na Skype, protože na jejím blogu napáchal zřejmě stejné škody, takže vzkaz pro Molly: přestaň, prosím, dělat ukvapené závěry, nebo ti začnu říkat histerko :D
Adresa IP: vitvitp.vop.bezdrat.net (213.250.237.238)
Více v Síni Hanby