Září 2007

Milí, drazí, bývalí...

30. září 2007 v 20:43 | Jordan
Jak už to v mém životě chodí pořád dokola, ani v Obanu jsem nenašel takového nadšení, abych u něj zůstal, rád se s vámi podívám na druhou serii, možná si i zazávodím, ale Oban pro mě končí.
Konečně jsem našel věc, která není můj zájem, ale část mého srdce, věnuji se magii a okultismu a snažím se uzavřít kontakty s normálními prostoduchými lidmi, proto: Bylo mi s vámi opravdu hezky, vážím si vaší společnosti, děkuji za vaši trpělivost a věrnost, děkuji vám za všechno, byli jste skuteční přátelé a pomohli jste mi, opravdu jsem vám za to vděčný, byli jste skvělí přátelé, kdokoliv budete potřebovat pomoc, ozvěte se, i ty, Adriane, uzavírám tuto kapitolu a zlí a hodní jsou teď v jednom pytli, pište mi ale pouze na mail wildejordan@seznam.cz - pokud mám někoho z vás bloklého, nehodlám si vás odblokovávat a nenechám se otravovat, na mail odpovím, až budu chtít a pokud budu chtít, pomůžu, pokud skutečně budete potřebovat pomoci, nikoli, pokud budete chtít poradit s matikou, nebo mít otázky typu proč jsi odešel, atd... - odešel jsem, protože mě to táhne jinam a já to konečně z části našel, opouštím váš všední svět a v novém se konečně přibližuji svému ideálu, možná si vzpomenu, možná zapomenu, i u vás to tak bude, když si vzpomenete, zkuste vzpomenout v dobrém, u mě to tak určitě bude, i u padouchů, budu vzpomínat, jak mi Adrian pomáhal a jak jsme byli kamarádi, ne na to, jak se snažil to tu zničit, web nadále zůstane pro ty, co Oban neopustí, ale jestli má někdo z vás heslo, zakazuji ho předávat bez mého svolení, budu na vás pamatovat, dokud nezapomenu :o)
Sbohem,
Už nikdy Jordan

Zdravím

18. září 2007 v 22:28 | Jordan
Nuže, parťáci, dlouho jsem tu nebyl...
Co nás čeká a co nás nemine?
Takže 1. nemohu vás informovat o současné situaci, co se týče hry, protože oficiální web hry nejede...
2. Nic jiného mě nenapadá, ani na to nemám čas, už snad ani nemá cenu psát, jak moc jsem zaneprázdněn studiem, takže vám všem přeji mnoho štěstí a zase někdy ;)
(snad co nejdříve, jakmile pojede stránka hry)
ale pro zatím ahoj

Obrázky

18. září 2007 v 21:08 | Molly |  Obrázky
To je moc hezkýý!!
To bych do něj neřekla!xD
Hmm...(líbí??pište do komentářů!!)

Nazdar Parťáci

15. září 2007 v 8:45 | Jordan
Ahoj parťáci, zase jsem na chvilku zašel na svůj starej dobrej webík za vámi, za starými dobrými kamarády ;)
No, patnáct minut mi zabralo jen odepisování na komenty, a ted věnuji ještě pár minut aktualizaci:
Ohledně hry není vůbec nic nového, asi to naštve, ale je to tak :-(
Kdy hra výjde fakt nikdo neví! Ale přesto, že na webu nejsem tak často, budu tento turnaj samozřejmě sám zahajovat, budu v něm a budu si vás tam pěkně hlídat, kdo vyhraje, získá hlavně titul, asi je to pěkné prd, ale tajná sekce už nemá moc smysl, titul AVATAR, tím se bude moct takto podepisovat do komentářů, pokud bude chtít - což je tu jinak zakázané, jen pro mě ne :-D
A získá pár unikátních nabídek na email, ale to už zjistí on sám :)
Zkrátka je rozhodně na co se těšit, doufám, že stále pylně trénujete a že vás to nepřešlo :)
Zatím ahoj
P.S.: doufám, že vás škola moc nebrzdí, mě totiž ano, proto nemám tolik času...

EXKLUSIVNĚ: Nové obrázky ze hry Oban - Star Racers

6. září 2007 v 18:06 | Jordan |  Hra OBAN - STAR RACERS
Milí fandové, je tu novinka, na kterou jistě spousta z vás čekala, objevily se nové obrázky z jediné oznámené hry Oban - Star Racers!!!
Nejdříve tedy přikládám nový obrázek Spirita, na kterém je vidět jen pár nevýrazných změn, zdá se, že ho vývojáři docela dost odflákli. Přesto ale stojí za to si tu jej ukázat:
Cliquez pour fermer
No a věřte, že tohle byl jen předkrm. Ta hlavní věc, proč píšu je, že mám tu čest, ukázat vám konečně 3D rotůjící ARROW3!!!
Cliquez pour fermer
Vývpkířo potěšili zejména tím, že ukázali Booster-drive, ale Hyper-Drive nám stále zůstává neodhalen.

Pár obrázků

6. září 2007 v 18:05 | Molly |  Obrázky
Princ Aikka
Molly
Překvapení xD
Jordan

New pictures

2. září 2007 v 20:35 | Molly |  Obrázky
Po závodě se Spiritem
Molly připravena na závod
Molly ??
Molly ??
Čau
Aikka,Molly a Jordan
Molly
---------------MOLLY-----------------------------------------------JORDAN----------------------------------------------------AIKKA----
Aikka