Listopad 2007

New pictures

21. listopadu 2007 v 21:42 | Molly |  Obrázky

Zpět...na nějakou dobu

19. listopadu 2007 v 1:03
Ahoj. Takže, jak už jsem popisoval v minulé novince, OSR bude brzy slavit 1. narozeniny. Uteklo to, jako by to byl skoro rok...
Podíval jsem se na komentře, na ty starší, i na ty novější. Odpověděl jsem, nebo jsem ignoroval. Byl jsem upozorněn, že seriál Oban byl definitivně stažen z vysílání JETIXu. Docela mě to uvidilo, protože asi před týdnem jsem jej tam zahlédl. Nicméně, musím se přizpůsobit, a tak logo šlo stranou. Stále posílejte loga, brzy je budu uveřejňovat. Do té doby stále vymýšlejte, ať jsou co nejlepší. Upozorňuji, že pokud nenajdu osobně logo, které by se mi líbilo dostatečně, nebude zvoleno ŽÁDNÉ nové. Proto vymýšlejte a posílejte, ať jsme noví a originální :)

Bohužel se nemohu vůbec dostat na stránku tvůrců FAN hry OBAN - STAR RACERS a tak se obávám, že už neexistuje - jak stránka, tak hra!
Jediné, co jsem našel je video na youtube, které ukazuje hru v o moc lepší grafice. Video je přitom staré přes rok! Práce na vývoji hry nebyla potvrzena.

Video si můžete shlédnout zde:


Bramborová kaše je pořád ještě v módě

16. listopadu 2007 v 16:45 | Jordan
Ahoj, pokud jste někdo někdy v poslední době měli problémy s blogem, je to tím, že blog.cz kupovali nový servery a různý kmitání kolem způsobovalo výpadky, nebo zablokování/omezení některých možností - ostatně to píší i majitelům blogů na úvodní straně... jak jste si ale možná všimli, už nastalo pár změn a sám bych řekl, že k lepšímu...
Ohledně Obanu bohužel žádné novinky, tvůrci hry nevydali žádné nové info a obávám se, že projekt tím padá - ale doufám, že tomu tak není.
Náš blog bude již brzy slavit první narozeniny, je to neuvěřitelné, ale je tomu skutečně tak :)
Tak jestli jste na sladký, můžete si najít důvod, proč si koupit dort :-D

zatím všechno

mějte se a hezkou (hnusnou) zimu :)

Pár obrázků po dlouhé době!!!

11. listopadu 2007 v 21:15 | Molly |  Obrázky
ehm.....
Hej co je??
Auu!!!
Blbej Don Wei!!
Ach jo