Prosinec 2007

Zase jsem tu, parťáci

30. prosince 2007 v 17:22 | Jordan
Ahoj, 24. prosince jsem vám sem napsal přání k veselým Vánocům a prožití pěkných svátků, bohužel, v blogu nastala chyba a zpráva se sem neuložila, to je mi dost líto, nicméně i tak vám chci dodatečně popřát pěkného ZÍTŘEJŠÍHO silvestra ;) a doufám, že jste pod stromek dostali, po čem jste toužili. Já si nepřál nic a dostal jsem víc :) tak se asi vyplatí být skromný, člověk je pak příjemně potěšen ;)
Takže se mějte pěkně a doufám, že nás nepřestanete navštěvovat, i když se tu nic neděje.
Rád bych pokračoval s aktualizací tohoto blogu, ale jak sami asi dobře víte, seriál již nepokračuje a není jisté, zda bude vůbec nějak a někdy pokračovat. Pokud se tak stane, můžete se těšit na aktualizace, do té doby ale nemá cenu se snažit blog udržovat, Oban je pěkný seriál, ale asi nikoho to nebude držet rok a půl ;) ano, věřte-nevěřte, seriál už je rok a půl starý ;)
Pokud se vám ještě chce, posílejte loga OBAN, protože přesto, že jsem je sem nedal, nenašel jsem žádné, které by mohlo zastoupit originální logo seriálu, asi nemá cenu čekat profesionální výtvory, proto, pokud byste někdo mohli, zkuste alespon předělat stávající logo na červenou barvu a kdyžtak ho trošičku rozmažte, ale to není nutné, ale je to práce čistě dobrovolná ;)
Zatím se mějte a ještě jednou přeju pěknýho Silvestra, šťastnej Novej rok a hlavně mnoho úspěchů a také NESPLNĚNÝCH snů do nového roku, protože právě sny, které se snažíme splnit jsou to, co nás drží nad vodou, ne? ;)

Zatím ahoj
a....
Opatrujte se :)

Veselé Vánoce

24. prosince 2007 v 1:02 | Molly |  Obrázky
Tak tady je ta hru ju??Doufám že se vám to bude líbit já jsem u Flinta je to děs xD
A ještě bych se ráda zeptala jestli by mi někdo řekl plosím jak dát video na youtube.com budu vám za to mociinky zavázanáá!! Na email- kris021@seznam.cz
A ještě všem moc přeju VESELÉ VÁNOCE A ŠTÁSTNÝ NOVÝ ROK!!!!
A TADY JSEM VÁM UDĚLALA MENŠÍ DÁREK A POTOM TAM MÁM VIDEA, ALE POTŘEBUJU JE NA YOUTUBE.COM NU...
S brekem nu xD

Ahojík

18. prosince 2007 v 0:38 | Molly
Ahoj lidi, objevila jsem hru oban na mobil takže jestly chcete tak písněte dolu do komentářu
a nechte tam i email (nwm jestly vám to půjde, ale mě to šlo na mobil nokia 5300 a bylo to napsáno pro sony ericsson k750i) tak uvidíme :o)