Příběh

Příběh - jak to začalo a jak to skončilo

3. ledna 2007 v 13:28 | Jordan
Jak to tedy bylo?
Příběh Evy Wei:
Na planetě Zemi se zrodil vynikajicí závodník a později i trenér závodníků jménem Don Wei.
Když byl dospělý, oženil se s Mayou, z které se stala díky němu vyjímečná závodnice. Byla nejlepší na světě, porážela všechny i mimozemšťany z jiných světů! V roce 2068 měli dceru, kterou pojmenovali Eva. Sotva se malá Eva naučila chodit, šla se podívat na jeden z mamičniných závodů. Asi když jí byly čtyři roky, konal se velký závod Spirita - Tajemného mimozemšťana proti Maye Wei. Spirit nejen vyhrál, ale při závodě se díky němu stala Maye nehoda, při které Maya vybourala se vznášedlem. Nehodu ale bohužel nepřežila. Bylo to hrozné, Don i Eva viděli zemřít člověka, kterého na světě nejvíce milovali.
Don se se smrtí své milované nedokázal smířit a vždy, když viděl Evu, vzpoměl si na svoji Mayu. Neunesl to a rozhodl se zapsat maličkou Evu na internátní školu. Tam ji přijali, Don odjel a Eva už nikdy svého otce neviděla. Později ho ale velmi často viděla v televizi, kde s ním dělali reportáž jako s nejlepším trenérem závodníků na Zemi. V té době už měl Don nového závodníka.
Když opustil Evu, začal bloudit jako žebrák po světě a nevěděl kam jít. Toulal se a pomalu umíral.
Jednou se zastavil na benzínové pumpě, kde si na chvíli odpočinul. Když do něj pálilo slunce, zahlédl jak se blíží párek mladíků, kteří závodí ve svých vozech. Mladík, který závod prohrál se jmenoval Rick Thunderbolt. Don ho naučil mnoho skvělých věcí a hlavně jak závodit a z Ricka se stal najednou nejlepší závodník na Zemi. Když přišel čas, byl Don opět mezi lidmi a vyhrávali s Rickem všechny závody. Později jsem se u něj zastavil i já, Jordan. Don totiž hledal střelce, toho nejlepšího na Zemi. Myslel jsem že na to mám, ale odmítl mě kvůli mému věku. Prý nemám na to, abych v sedmnácti letech byl nejlepším střelcem na Zemi. Já jsem mu ale předvedl co dokážu a ihned jsem byl v Rickově lodi v pozici střelce :-)
Eva byla na svého tatínka velmi pyšná, nad postel si vylepovala plakáty a doufala, že ji jednou otec navštíví. Jenže nikdy nepřišel, když šla ze školy, každý den vyhlížela rodiče, kteří přijížděli svými auty a čekala jestli mezi nimi není i její otec. Nikdy ale nepřijel. Nezavolal ani nenapsal, dokonce ani na narozeniny a tak se v den svých čtrnáctých narozenin rozhodla, že když tatínek nehledá ji, musí si ona najít jeho.
Našla ho, ale byla velmi zklamaná. Don ji totiž nepoznal a tak, aby ji neodvezl zpět na internát řekla, že se jmenuje Molly.
Donův tým byl tak dobrý, že se dostal jako jediný zemský do semifinále na planetě Alwas. Eva (Molly) potají cestovala s nimi a oni to zjistili až na Alwasu.
Závody probíhaly v naprostém pořádku, až jednou se Rickovi stala nehoda a nemohl týden řídit.
Nezbývalo nic jiného než povolat nového pilota. Don vybral mě. To ale dopadlo velmi špatně a já jsem se vznášedlem vyboural dřív, než jsem se vůbec vznesl...
Nezbýval tedy nikdo jiný než .....DON. Chtěl řídit, ale nevšiml si Evy, která rychle nasedla do lodi, vznesla se a ujížděla pryč. Nedošáhla na pedály a tak si na to vzala svůj vzdušný skůtr, který připojila a přez něj loď ovládala.
Don mi řekl, abych ji zastavil, ale Eva mne přemluvila a já jel s ní opět v pozici střelce na další závod. Ten jsme samozřejmě prohráli, tenkrát jsem Evu vůbec neměl rád, prostě jsme si nepadli do oka.
Za týden se naštěstí vrátil Rick a vše zas bylo v pořádku. V dalším závodě se stalo ale něco hrozného. Rickovi se se stala další nehoda a lékaři mu řekli, že nesmí už nikdy závodit! Byl to jeho život ale co mu zbývalo? Byl z toho velmi smutný a já také. Nezbývalo nic jiného, než to nechat závodit Evu!!!
Občas jsme i vyhrávali ale většinou ne, až v závěrčném závodu se rozhodlo: vyhráli jsme!!!!!
Letěli jsme na OBAN! Jen díky Evě. To už ale bez Ricka. Letěl jsme já - střelec, Don - zástupce, šéf týmu a trenér, Eva - Pilotka, a Stan s Kojim jako mechanici.
Ukázal se nám prapodivný stařík jménem satis a řekl, o co se tu jedná. Jsme ve finále, pojedeme všichni zaráz a vítěz získá konečnou výhru.
Je to neuvěřitelné, ale mám s Evou velmi společného, navíc je statečná a není jako ostatní holky. Zamiloval jsem se do ní!!! Nejsem ale sám, galantní mimozemšťan nebesky krásný Princ Aikka ji má také rád a dokonce jsme se kvůli Evě i porvali! - Prohrál jsem. Eva má radši Aikku, ale i se mnou si začíná dobře rozumět. Všechny první závody prohráváme, až jeden, kdy je obruč kterou máme proletět pod Zemí, všimli jsme si jí první kvůli nehodě, kterou nám způsobil právě princ Aikka - zrádce, to kvůli Crogům, hrozným mimozemšťanům kteří chtějí zničit lidstvo a drží v zajetí Princovy rodiče, tento závod jsme vyhráli!!!
Eva má prince ale pořád radši, než mě!
Většinu závodů vyhrává Sul, prapodivný mimozemšťan a Aikka se rozhodne společně s Robotem Ondaiem a mimozemšťankami Ning a Skun - posledními své rasy, že Sula musí zastavit (samozřejmě na pokyn toho hrozného velitele Crogů, který také závodí)
Avšak Sula nezastaví oni, nýbrž záhadný tvor z Obanu, který ho přivolal aby nevyhrál. Zničí ho a závod pokračuje dál. V dalším závodě zmizíme my. Jsme málem mrtví, přežijeme a snažíme se najít cestu zpět k hlavnímu centru závodníků. Cestou se s Evou velmi dobře sblížíme a má mě také radši. Naštěstí cestu zpět najdeme, ale jen tak tak. Zjišťujeme, že ten malý stařec Satis je AVATAR! Také jsme zjistili že vítěz závodů se má stát novým Avatarem. Eva, která chtěla vyhrát a oživit tak svoji matku ztrácí poslední naději, že budou zase společně ona, Don i Maya.
Don také zjištuje, že je to Eva - jeho dcera a snaží se jí omluvit za to, že ji opustil. Nakonec mu odpustí. Princ Aikka jí přesvědčí, aby závodila. Rozhodnou se tak všichni, protože i Avatar je velmi mocný. Naše planeta Země útočí na Crogy a prohrává. My jedeme poslední závod...Většina závodníků je zničena a zbýváme jen My, Crogové a Aikka. Aikka se obětuje pro Evu a zkouší oslabit Croga. Společně s ním ho zničíme a Aikka padá k zemi. My pokračujeme dál a projíždíme cílem jako první!!! Vyhráli jsme!!! Eva se má stát avatarem, ale odmítá korunovaci a raději jde zachránit prince. Toho ale využije dlouhé věky vězněný a hrozný Canaletto, nejzlejší tvor. Díky němu zemře i Satis a Canaletto je osvobozen a snaží se stát se avatarem. Vše se promění v tmu a poušť.
AIKKA ŽIJE! Přežil pád a vylíčil Nám co se stalo. Musíme zastavit Canaletta a korunovat Evu novým avatarem. Mám s sebou skvělou zbraň, něco jako raketomet, snažil jsem se jí zastavit strážce korunovačního chrámu, ale raketa je ani neškrábla. Pomohlo nám jedno z místnich stvoření, které za to zaplatilo životem a My jsme mezitím mohli jít do chrámu.
Canaletto už byl na Nás připraven. Aikku málem zabil a mě taky. Chtěl Evu využít a spolu měli ovládnout svět. !!!BÍDÁK!!! To kvůli němu zemřela Maya. Kvůli němu nemohl Rick závodit! A jen kvůli tomu zmizel Sul. Zkoušel Evu zhypnotizovat aby se stala avatarem a byla zlá ale já jsem to musel zastavit!!!
Z posledních sil jsem vstal a chystal se skočit do pyramidy, která toho, kdo se jí dotkne promění v nového Avatara. Riskoval jsem svůj život, myslel jsem i na svoji rodinu, i na lásku k Evě, ale musel jsem zachránit svět!
Moje poslední slova směřovala k Evě "Evo, miluji tě" vykřikl jsem, ona se ohlédla a vzpamatovala se z tranzu. Chtěla mne zadržet ale sama by na Canaletta nestačila a tak jsem skočil do víru energie kolem pyramidy. Náhle vše zbělalo, jako by byl konec světa.
Z všudypřítomného temna a pouště se stala nádherná louka a kopce se zelenou trávou. Nebe bylo bez mráčku a svítilo slunce. Probudil jsem Evu a ona užasla, když zjistila, že je ze mne avatar!!!
Vše jsem jí připoměl a vylíčil jí to, že Canalettovy plány byly zhaceny a že jsem jako Avatar šťastný.
Eva mne políbila ale já jsem ji poslal zpět na Oban dolů na louku a zmizel tak navždy z jejího života.
Rozloučila se s princem Aikkou a slíbili si, že ji princ pozve na návštěvu na jeho planetu. Pak všichni závodníci odletěli a mě nezbylo nic víc, než jen vzpomínky na moji milovanou Evu Wei, dceru Dona Weie, skvělého závodníka i trenéra, na tu nejlepší závodnici na světě stejně dobrou, jako její matka a hlavně na tu vyjímčenou statečnou a citlivou dívku, která skrývala mnohá tajemství a nikdy se nebála jít do něčeho po hlavě.
A tak končí Náš příběh, příběh dalšího závodu OBAN - největšího závodu v širém vesmíru
Příběh Jordana C. Wilde:
Na vojnu se přihlásil mladý nadějný muž, někteří si ho možná pamatují jako vojína Wilde!
Tento voják byl velmi dobrý a byl velmi hrdý na to, že může propůjčit svoje služby planetě Zemi.
V roce 2052 se stalo ale něco hrozného! Mimozemšťané, zvaní Crogové zaútočili na lidstvo a vypukla meziplanetární válka!
Protože byl Wilde velmi dobrý, byl o několik let později poslán do války prvních společně s jeho četou!
A protože byl hrdý, šel do toho dobrovolně. V tu dobu už měl i ženu a dokonce dítě. Malého chlapečka, kterého pojmenoval po svém otci Jordanu Williemu Wildemu! Když byl Jordan ještě velmi malý, byl tedy poslán jeho otec do války!
Ten věnoval Jordanovi něco, jako Psí známku se jménem jeho dědečka - Jordana Williema Wildea! Prý mu přinese štěstí, když ho bude potřebovat.
Otec Jordana odešel do války a už nikdy se nevrátil. Během jedné z invazí byl zajat a krutě zabit Crogy!
Kdyby měl přívěšek, jistě by válku přežil.
Jeho syn, jakmile mu bylo šestnáct, se také přihlásil do armády! Dobrovolně! Chtěl s Crogy bojovat a pomstít tak smrt svého otce. Stal se jedním z nejlepších střelců v armádě. O rok později se proto přihlásil na "konkurz", kde byl vybrán jako střelec zemského týmu a reprezentant celé planety v závodní lodi....
Dál už příběh znáte ;)
 
 

Reklama