Vztahy mezi postavami

Vztahy Mezi Postavami

13. ledna 2007 v 21:41 | Jordan
OTEC - DCERA
DON WEI - EVA WEI
Když ještě žila i Evina matka Maya, byl vztah mezi Evou a Donem velmi dobrý... Všichni se měli rádi... Ale po té hrozné nehodě, kdy Maya zemřela se Don rozhodl zapsat Evu na Internátní školu a snad ani nemusím říkat, jak moc je tohle od otce špatné!!! Nakonec se ale zase dali s Evou dohromady když ho našla a vyhrála závody OBAN. Teď jsou spolu a jsou zase jedna rodina.
EVA WEI - DON WEI
Eva dříve chtěla svého otce změnit, myslela si, že je jen bezcitný zlý stařec a její otec, jak si ho ona pamatoval zmizel. Nakonec ale zjistila, že když ji bere jako dceru, je na ni moc milí a jsou zase rádi spolu. Dnes je podle Evy Don moc dobrý táta a je ráda, že ho má.
__________________________________________________________________
Kamarádka - Kamarád (?nebo něco víc?)
Eva Wei - Jordan C. Wild
Eva mě dříve viděla jako rozmazlenýho protivnýho kluka a jen se snažila být milá. Potom jsme spolu byli dobří kamarádi. Později, když jsem se ji snažil okouzlit se snažila mne nevnímat! Nakonec ale, když jsem se objetoval se do mě také zamilovala.
Jordan C. Wild - Eva Wei
Když jsem Evu poznal, nijak jsem ji nevnímal. Později jsme se skoro nesnášeli... Potom jsem se do ní zamiloval ale ona měla oči jen pro prince Aikku a tak jsem se princi snažil vyrovnat... Jak utíkal čas, byli jsme si bližší a bližší a když jsem se pro lidstvo objetoval jen kvůli ní, zamilovala se do mě, ale to už bylo příliš pozdě, protože se ze mě stal avatar.
________________________________________________________________________
Kamarádka a Kamarád (?nebo něco víc?)
Eva Wei - Princ Aikka
Už když se poprvé setkali, mohla Eva na Aikkovi oči nechat... Oba dva se měli hned velmi rádi, Eva se musela rozhodovat mezi mnou a Princem a vždy si vybrala jeho, až do okamžiku, kdy jsem se rozhodl, že se stanu novým avatarem...Eva má prince velmi ráda, ale snad jen jako kamaráda :-)
Princ Aikka - Eva Wei
Princ má pro Evu velikou slabost, ale zároveň se musel přemáhat, aby s ní tolik nebyl kvůli zlým Crogům, kteří si nepřáli, aby se kamarádil s lidmi! Princ se pořád snažil Evě nějak naznačit, že ji má rád (jako já ;) ), ale Eva se tomu vždy vyhýbala, přitom ho sama měla ráda! Teď snad princ už Evu vnímá jen jako kamarádku.
___________________________________________________________________________
Trenér týmu a Závodník týmu
Don Wei - Jordan C. Wild
Choval se ke mě "normálně", jako ke každému z jeho týmu... Až později když viděl jak mi na Evě záleží, místo aby se na mě naštval, choval ke mě docela sympatie...
Je to dobrý člověk a vycházíme spolu normálně
Jordan C. Wild - Don Wei
Nejdřív mě Don fakt hodně štval! Protože neměl žádné city, pořád Evě nadával a chtěl už jsem mu skoro něco udělat! NIC MU NEBYLO DOBRÉ! Ale později, když jsem se s Evou zkamarádil a on zjistil, že je jeho dcera, začali jsme se mít docela rádi. Jsme s Donem a s Evou skoro jako jedna rodina ;)
________________________________________________________________________
Trenér jednoho týmu a Pilot druhého týmu
Don Wei - Princ Aikka
Nechovali k sobě žádný vztah... až když Don zjistil, jak Aikkovi záleží na jeho dceři, dokonce ho i princ dojal... Nyní se k němu chová normálně, podobně jako ke mně...
Princ Aikka - Don Wei
Nijak zvlášť Dona nevnímá, bere ho jako normální dospělou osobu, alespoň zatím...
___________________________________________________________________________
Pilot jednoho týmu - Střelec druhého týmu (věční rivalové)
Princ Aikka - Jordan C. Wild
Princ Aikka mě bral také jako machýrka, ale věděl, že je silnější a tak si ze mě nedělal těžkou hlavu... Později si na mě zvykl a já na něj celkem také :-)
Jordan C. Wild - Princ Aikka
Od začátku, kdy jsme se poprali jsme věční rivalové! Aikku jsem nikdy neměl rád... je jen namyšlený proto, že je nějaký super princ a má svůj luk, šípy a nějakýho blbýho brouka kterýmu říká G'Dar...
Ale bylo od něj hezké, co pro Evu udělal a když jsme šli společně proti Canalettovi, byl skvělý jako týmový parťák, ale kdyby nebyl on, tak jsem mohl žít s Evou šťastně a avatar mohla být ona, a mohl žít i Satis...
Ale kdo ví, třeba se jednou staneme i nejlepšími přáteli ;)
____________________________________________________________________________
To je zatím vše........
Svoje náměty a komentáře prosím posílejte na email jordan.wild@seznam.cz děkuji
 
 

Reklama